День Європи на Бершадщині

Пон, 21/05/2018 - 08:30

    18 травня 2018 року у парку відпочинку міста відбулися заходи з нагоди Дня Європи в Україні. У заходах взяли участь голова районної ради Михайло Бурлака, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський,  та заступник міського голови Віталій Синявський, представники  трудових колективів, учнівської молоді, представників громадськості, духовенства, ЗМІ.
    Представники євро клубів загальноосвітніх шкіл:  Бершадської №1 та №3. Війтівської, Флоринської та Пятківської презентували різні країни Європи, демонструючи знання іноземних мов, щоб ось так «галопом по Європі» кожен із присутніх торкнувся трішечки культури, побуту країн Європи, тож цього дня можна було побувати у Німеччині, Франції, Італії, Греції. 
    Звертаючись до присутніх, керівники району та міста відзначили, що Європа починається у серці кожного із нас та побажали молоді успішного майбутнього, здійснення мрій та планів, наполегливості і цілеспрямованості. Адже ми не лише територіально перебуваємо в серці Європи, а й ментально. Ми прагнемо жити в мирі  і добробуті. Українці стали видатними діячами науки і культури світу, Європи, справили значний вплив на інші галузі європейського життя.  Приємно усвідомлювати, що українців підтримує світ, це ми особливо відчули після Революції Гідності. Звісно прагнення до Європи більше у молоді, яка усвідомлено і цілеспрямовано прагне інтегруватися в загальноєвропейську і світову мережу, почуватися гідними і повноправними європейцями..
    У програмі заходів були представлені :  виставки, тематична вікторина «Подорож по Європі», художнє читання Заповіту Тараса Шевченка мовами країн Євросоюзу, пісні та поезія мовами країн Євросоюзу, танці та тематичний флеш – моб «Україна – це Європа».
    Слід відзначити, що Україна – єдина держава, яка святкує День Європи, не будучи дійсним членом Європейського Союзу. І це також добрий знак, оскільки, сказавши "а", треба говорити і далі, а початок справи – це вже 50 відсотків успіху. І з усіма цими устремліннями і бажаннями ми відзначаємо День Європи. І цьому святі також відчувається євроінтеграція. Гасло "Україна – це Європа" має цілком реальні обриси, з чим ми себе і вітаємо!