День Знань у Лісничанській школі

Птн, 01/09/2017 - 16:00

За багаторічну історію відзначення свята Першого дзвоника цей день став Днем знань, початком нового та незвіданого. Урочисто   відзначили у Лісничанській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Школярі, вчителі, батьки, представники влади  зібрались традиційно, щоб разом розпочати новий навчальний рік. З привітаннями та настановами до школярів  звернувся новопризначений директор школи Сторожук В.М., який вручив грамоти учням школи за високі досягнення в навчанні. На святі були присутні представники від влади, а саме заступник голови районної ради Пересунько Сергій Васильович та голова сільської ради Світайло Олександр Григорович. У своєму виступі Сергій Васильович відзначив тісну співпрацю районної ради та школи, адже райрада є учасником шкільних проектів. Підготовка до нового навчального року не можлива без спонсорської допомоги, тому в черговий раз ПП «Валентина» долучилося до привітань першокласників та подарували спортивний інвентар. В свою чергу Світайло О.Г., сільський голова долучився до щорічної акції «Подай руку першокласнику»  і привітав їх набором шкільних приладь та плазмовим телевізором.

Незабутньо і зворушливо звучали вірші з уст маленьких першокласників, яких в цьому навчальному році буде дванадцять: 6 хлопчиків та 6 дівчаток. На завершення урочистої лінійки, хвилююче зазвучав дзвіночок у руках маленької першокласниці, який покликав школярів до класів на перший урок «Україна – Європейська держава».