Державний Прапор України наповнює серця патріотизмом та гордістю за наш волелюбний народ

Пон, 28/08/2017 - 08:00

23 серпня 2017 року у Бершаді проведено урочистості з нагоди Дня Державного прапора. Державний прапор став одним із найважливіших символів, який об’єднує українців усього світу, є втіленням єдності, честі та гідності. Вшанування національного прапора – це вираження щирої любові громадян до рідного краю, гордості за величне історичне минуле свого народу та віри в прекрасне майбутнє української держави.

Звертаючись  до присутніх голова Бершадської райдержадміністрації  Іван стефанцов сказав: «Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України, з півночі до півдня. Хай у ці дні над будівлями майорить державний стяг та наповнює серця патріотизмом, гордістю за наш волелюбний народ. Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу. Це велика честь  і  велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки та правнуки.

Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях. Нехай мир і злагода панують у нашій державі»

Присутніх на святі вітав заступник голови районної ради Сергій Пересунько, який зазначив, що державний прапор – це символ свободи та незламності духу. Молоде  покоління, має нести символи нашої країни в серці, всією душею відстоювати її незалежність, поважати та захищати свою державу.

Віталій Синявський заступник міського голови у своєму вітальному слові звернув увагу на те, під синьо-жовтим  знаменом ми йшли до проголошення самостійної України, а нині наші бійці захищають цілісність її кордонів на Сході України.

«Ми є свідками подій, які мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух української самосвідомості, виховують в кожного повагу до своєї Батьківщини, до її Прапора та незалежності»,- відзначив  голова районної громадської організації «Спілка учасників АТО» Олег Клітинський

Почесну місію підняти Державний прапор надано голові районної громадської організації «Спілка учасників АТО» Олегу Клітинському та  переможцю ІУ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики, учню Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №3   Олександру Садурському

На завершення свята керівники району, міста та всі присутні поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної сотні, а учні Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 подарували присутнім патріотичний флешмоб «Діти України»

Державний Прапор України - це уособлення перемоги, правди, єдності, віри у сьогодення та майбутнє. Від кожного з нас залежить доля країни. Тільки разом ми зможемо подолати всі негаразди та жити в квітучій країни!

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.