Діти голосують за мир і щасливе майбутнє України

Пон, 23/12/2019 - 13:15

Напередодні Дня Святого Миколая у Верховній Раді лідери шкіл Бершадщини відчули себе відповідальними за долю держави

Керівництво Верховної Ради з нагоди Дня Святого Миколая подарувало незабутні враження від перебування у стінах українського парламенту дітям з усіх куточків України. Допоміг бершадським школярам побувати у стінах Верховної Ради України народний  депутат України Микола Кучер. Лідери учнівського самоврядування Бершадщини також взяли участь в урочистому засіданні до Дня Святого Миколая.

У переддень свята дітям провели екскурсію Верховною Радою України. Учні відвідали «Освітній Центр»і потрапили до сесійної зали.

Цього дня у Верховну Раду завітав Святий Миколай. Він побажав усім здоров’я, добра, усмішок, надії, злагоди та закликав бути успішними дітьми, з яких виростуть майбутні народні депутати, що вестимуть корабель «Україна» у світле майбутнє. Школярі прийшли до парламенту листами - закликами до миру Святому Миколаєві, сподіваючись, що він виконає їхнє бажання.

Незабутньою була зустріч з головою Верховної Ради України Дмитром Разумковим, який привітав гостей парламенту з прийдешнім Днем Святого Миколая та новорічно-різдвяними святами.

"Я дуже сподіваюся, що у ваших домівках буле тепло, затишно та комфортно і під час свят, і протягом усього вашого довгого і щасливого життя», - сказав голова Верховної Ради і побажав усім, щоб у країні нарешті запанував мир. «Це, мабуть, головне, чого сьогодні так потребує кожна людина і кожна дитина в нашій державі», - додав він.

У Верховній Раді цього дня ухвалювали закони діти. У залі пленарних засідань вони спробували себе у ролі народних депутатів. Для прийняття рішення необхідно 226 голосів. І коли на голосування було поставлено питання «За мир і щасливе майбутнє України» законопроект було прийнято.

Зустрічали і вітали дітей народні депутати Лариса Білозір та Микола Кучер. Саме вони подарували дітям справжнє свято. Микола Іванович побажав школярам наслідувати ідеали добра, ставити перед собою максимальні завдання і в наполегливій праці досягати мети.

Але на цьому сюрпризи не закінчились. Микола Іванович став справжнім Святим Миколаєм для наших дітей. Після офіційної частини він подарував лідерам шкіл відпочинок у розважальному центрі«HAPPYLON», де на них чекали різноманітні атракціони. На завершення дітей запросили поласувати смачненьким в McDonald's.

Це був незабутній день, наповнений яскравими враженнями та позитивними емоціями. Юним лідерам є на кого рівнятись і це окриляє та надихає на нові звершення.

Додатково :

Враження дітей від подорожі.

«Я вирішила поділитись емоціями від поїздки до м.Києва. Народний депутат України Микола Іванович Кучер запросив  лідерів Бершадщини до Верховної Ради України. Він є благодійником для підростаючого покоління, дарує віру в те, що світ, у більшості своїй, складається з добрих людей. Хочеться подякувати за дитячу радість, за те, що добро твориться конкретними справами.Дякую усім,хто розділив сьогодні ці приємні враження разом зі мною.»

Опацька Аліна, лідер Баланівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

«Учора був надзвичайно крутий день: безліч емоцій, подарунків, приємно сказаних слів. Це ніби сталося не з нами, враження неймовірні. Кожному присутньому вінничанину було дуже приємно отримати честь побувати у такому історичному місці - Верховній Раді України, відчути цю атмосферу, побувати у залі, де проходять вирішення важливих питань щодо майбутнього нашої держави, а також самому ж прийняти участь у голосуванні.

Можна і потрібно подякувати багатьом людям, які брали участь в організації такого дійства. Але все ж безмежне дякую за такі круті можливості народному депутату України — Миколі Кучеру»

Олександра Герун, лідер Джулинської ОТГ

«Найкращий день! Сповнений чудовими емоціями та приємними враженнями »

Катерина Петричук, лідер УстянськоїЗОШ І-ІІІ ступенів