Діти – сироти та діти позбавлені батьківського піклування зустрілися із керівниками району та отримали солодощі від Народного депутата України Миколи Кучера

Птн, 01/06/2018 - 14:00

У  Міжнародний день захисту дітей  усі дорослі намагаються зробити щасливими маленьких громадян і особливу увагу приділити тим, хто з яких-небудь причин залишився без опіки рідних і близьких.   Голова Бершадської райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака та помічник  Народного депутата України Миколи   Кучера Мар’яна Нарожна   у День захисту дітей  привітали дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Вітаючи малят та прийомних батьків, керівники району побажали здоров’я , благополуччя, щасливого дитинства та подякували прийомним батькам та батькам дитячих будинків сімейного типу за доброту, жертовність, любов, яку вони дарують дітям.
   Мар’яна Нарожна передала найкращі привітання від Народного депутата Миколи  Кучера та побажала миру, злагоди, радості. Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Олена Гронська вручила Подяку обласної служби у справах дітей дитячому будинку сімейного типу родини Фесько за участь  в обласному конкурсі «Рецепти дитячого щастя великої родини».
   Діти – сироти та діти позбавлені батьківського піклування, а їх у Бершадському районі 74 дітей, отримали в дарунок від Миколи Кучера солодкі подарунки.
   Міжнародний день захисту дітей - це  веселе свято для самих дітей, і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.