Діти з Бершадщини побували на фестивалі OPERAFEST TULCHYN

Пон, 11/06/2018 - 08:30

09 червня 2018 року делегація із 49 дітей Бершадського району побувала на музичній  виставі «Коза-дереза» в рамках програми OPERAFEST TULCHYN. Діти приймали участь у вікторині, яка була оголошена депутатом обласної ради Ларисою Білозір. Відповівши на запитання вікторини вони  отримали  персональні запрошення на фестиваль OPERAFEST TULCHYN у партерну зону фестивалю на показ казкової дитячої опери «КОЗА-ДЕРЕЗА»

Тульчин зустрічав  гостей  красивим, прибраним, все говорило про те, що тут народився всесвітньо відомий «Щедрик».  Впорядковані вулиці, неповторні інсталяції, картини, стилізовані  під музичні інструменти лавочки – все милувало очі.

Перед виставою усі діти отримали солодощі від Лариси Білозір та оглянули виставкові зали училища культури.

Сучасна сцена, живий звук,  екрани – все продумано так, щоб усе що відбувається  на сцені було видно з будь-якої точки величезної території фестивалю.

Премєра дитячою музичної вистави "Коза-Дереза" за мотивами однойменної опери Миколи Лисенка, хоч і затрималась трішки через дощ, була неймовірною, захоплюючою, діти з цікавістю дивилися то на сцену, то на екрани. У фіналі глядачі стоячи дякували акторам  і постановникам за подаровану казку.

Відвідавши усі фотозони, фудмайданчик та викладки,  із гарними враженнями, сувенірами та усмішками повертались до Бершаді.