Діяльність закладів культури району - підсумки кварталу та перспективи на поточний рік

Пон, 24/04/2017 - 15:15

18 квітня 2017 року в приміщенні Бершадської дитячої музичної школи ім. Р. Скалецького відбулася виробнича нарада для працівників культури району на тему:«Про стан  діяльності закладів культури району у 1-му кварталі 2017 року та основні завдання на поточний рік». У нараді взяли участь голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михйло Бурлака, начальник управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації Станіслав Городинський.

На нараді виступила начальник відділу культури і туризму Бершадської райдержадміністрації Надія Герасимчук, яка інформувала про  стан  діяльності закладів культури району у 1-му кварталі 2017 року та  першочергові завдання на поточний рік.

Інструктаж з питань використання в роботі постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2017 р. № 150 «Про внесення змін до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 р. №1026»., дотримання протипожежного захисту об’єктів культури у весняно – літній період 2017 року., про чергову атестацію творчих колективів району на підтвердження звання «народний (зразковий) аматорський колектив провела головний спеціаліст відділу культури і туризму райдержадміністрації  ТетянаТиворська.

Про організацію діяльності бібліотек району з відзначення 100-річчя Української революції і 500-річчя Реформації поінформувала директор Бершадської центральної бібліотеки Наталя Лева.

Методист районного будинку культури Інна Качур розповіла про розвиток сольного конферансу та ведення концертної програми.

Після закінчення наради відбулося вітання ювілярів галузі культури району.

Відділ культури і  туризму райдержадміністрації