До районної ради завітали колядники

Чтв, 26/12/2019 - 16:15

З новорічно - різдвяною колядою та віншуванням сьогодні, 26 грудня, до районної ради завітали маленькі колядники. Вихованці дошкільного навчального закладу "Сонечко"  разом із своїми вихователями, привітали працівників органів місцевого самоврядування з новорічно - різдвяними святами.
    Продовжуючи багаторічні традиції українців, талановиті колядники виконували  новорічні пісні, колядки та щедрівки,  бажали миру і злагоди, щастя, радості, усяких гараздів керівництву  району та усім працівникам  установи.
    Голова районної ради Михайло Бурлака навзаєм подякував гостям за чудові привітання та щирі побажання, адже за народними повір’ями те, що побажають колядники та щедрувальники, обов’язково має здійснитися у Новому році.
    Прийдешні новорічно - різдвяні свята - з дитинства улюблені й святкові дні, наповнені світлом спільної радості, очікування дива й казки, душевного тепла і надії. Щира вдячність організаторам і виконавцям, які намагаються у такий спосіб зберігати та примножувати наші українські традиції.
         Веселих свят!