До уваги депутатів - членів постійної комісії з питань освіти, культури, роботи з молоддю та духовного відродження.

Птн, 01/06/2018 - 11:00

05 червня об  11.00 в залі засідань районної ради відбудеться засідання постійної комісії з питань освіти, культури, роботи з молоддю та духовного відродження.

На розгляд комісії вносяться питання:

1. Про внесення змін та доповнень до рішення 4 сесії районної ради 7 скликання від 19.04.2016 р. «Про районну програму розвитку культури та духовного відродження на період до 2020 року»

2. Про внесення змін та доповнень до районної програми реалізації Конвенції ООН про права дитини на період 2016-2020 роки (зі змінами)

3. Про відповідність документів кандидатів на посаду директора КУ "Бершадський інклюзивно - ресурсний центр"

4. Про відповідність документів кандидатів на посаду директора Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Героя Соціалістичної Праці Кузика Григорія Йосиповича