До уваги депутатів районної ради!

Птн, 03/06/2016 - 15:45

До вашої уваги звернення ієрея Спасо-Преображенського монастиря Назарія Лотоцького щодо надання допомоги у відбудові храму, якому в 2016 році виповниться 400 років.

УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ СПАСО-ПРЕОБРАЖЕНСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА

24405,Вінницька обл.,Бершадський р-н,с.Флорино,вул.Зеленогайська159 ВОД „Райффайзен Банк Аваль” м.Київ, МФО 380805, р/р -№>26003188109, ідентифікаційний код 26175926

Спасобреображенський монастир ієрей Назарій Лотоцький

Клопотання

Просимо Вас надати нам посильну допомогу,у відбудові Спасо- Преображенського монастиря, якому виповниться у 2016 році 400 років. Ця святиня Поділля в радянські часи була жорстоко зруйнована. З сорока будівель, які були розташовані на території обителі залишився тільки Спасо- Преображенський храм і чисельні підмурки.

При допомозі благодійників і спонсорів побудовано дерев’яний монаший комплекс. Але старий храм так і стоїть зруйнований. Потрібні значні кошти для його реставрації. Тому маємо надію, що і ви долучитесь до відбудови цієї величної святині. Хай благословення Госпсоднє завжди буде з вами.

З молитвою і любов’ю
ієрей Назар Лотоцький