До відома міського, сільських голів!

Пон, 31/07/2017 - 17:15

3 серпня об 11 годині для переможців 14-го обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад (236 осіб), проведуть семінар щодо особливостей реалізації  проектів-переможців обласного конкурсу.  Захід проходитиме за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, ауд.112.

Участь в семінарі візьмуть:

Гижко Андрій Петрович – перший заступник голови обласної державної адміністрації;Вікалюк Віктор Васильович – керівник секретаріату ВОАОМС;Ратушняк Іннеса Анатоліївна – заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку;Швець Оксана Павлівна – начальник управління дозвільної діяльності, природоохоронних програм, моніторингу та зв’язків з громадськістю Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів; Бабій Олег Васильович – начальник відділу субвенцій та соціально-економічного розвитку департаменту фінансів облдержадміністрації; Іщук Віктор Федорович – експерт-координатор конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

Під час заходу розглядатиметься низка питань, зокрема щодо особливостей реалізації проектів екологічного спрямування; про розподіл коштів, передбачених на організацію чотирнадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад; про місячні та фінальні звіти учасників впровадження проектів розвитку територіальних громад, та інші.