До Вінниці надійшли тест-системи для 1700 досліджень

Срд, 25/03/2020 - 14:00

   За повідомленням в.о. директора державної установи «Вінницький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Валентини Зайцевої, на Вінниччину прибули тести для проведення полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) з виявлення коронавірусної інфекції.

   – Область має ПЛР-тести для проведення 1700 досліджень, – прокоментувала головний державний санітарний лікар Вінниччини Валентина Зайцева. – Такі дослідження проводить вірусологічна лабораторія обласного лабораторного центру МОЗ, де безпосередньо відбувається діагностика – полімеразна ланцюгова реакція, якою визначається наявність генетичного матеріалу збудника, тобто РНК збудника – чи є збудник на слизових, чи нема. Тому цей метод є вірогідним.

   Нагадаємо, існує два види тестів на коронавірус: експрес-тести та тестування методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР).

   Швидкі тести проводять лише тим, хто хворіє понад 6 днів, адже тоді вже можуть утворитися антитіла до коронавірусу. Тест дає результат за 15 хвилин. Раніше його проводити немає сенсу, тому що можуть не утворитися антитіла і тест покаже хибний результат. Але і його результат мають підтвердити лабораторно.

 

Стежте за новинами у Теlegram.
Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.
Джерело: https://vinrada.gov.ua/do-vinnici-nadijshli-testsistemi-dlya-1700-doslidzhen.htm