Еко – фестиваль «Skyline» - продовжуться підготовка

Чтв, 12/07/2018 - 14:15

11 липня 2018 року відбулось чергове засідання оргкомітету з питань підготовки до  еко – фестивалю «Skyline»,  за участю помічників Народного депутата України Миколи Кучера  Павла Мороза і Тетяни Броднікової, першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Ольшевського, заступника голови районної ради Сергія Пересунька, міського голови Михайла Кольченка, сільського голови  Сергія Рожкевича, представників громадськості.

Питання підготовки і проведення фестивалю цього разу обговорювалось на місці його проведення у парку «Анталька». Члени оргкомітету, спеціалісти і служби, які будуть задіяні під час проведення фестивалю обговорили потреби для організації роботи локацій,  кількість необхідних засобів для їх облаштування. Під час засідання ще раз  уточнено план заходів з підготовки фестивалю, порядок розміщення зон фестивалю.

В ході засідання було розглянуто  рівень виконання завдань закріплених за відповідальними особами по кожній локації. Під час проведення еко-фестивалю передбачено цікаву музичну програму, роботу містечка майстрів, фотозон, артпростору, презентацію страв української кухні, екологічних проектів, роботу дитячих зон відпочинку, виступи професійних артистів та багато іншого цікавого для  сімейного і дружного  відпочинку.

Еко-фестиваль  «Skyline»  відбудеться 28-29 липня 2018 року в парку «Анталька», вхід безкоштовний. Цьогорічний фестиваль запрошує  всіх, хто цінує музику, прагне зберегти екологічну красу нашого краю, любить цікаве спілкування  в колі друзів, однодумців, родини, небайдужий до спорту, має бажання і талант створювати шедеври власними руками, а ще цікаві ігри, розваги, конкурси для розвитку дитини.