Еко –музичний фестиваль «Skyline» - підготовка триває

Срд, 15/05/2019 - 14:45

15 травня 2019 року відбулось чергове засідання організаційного комітету з питань підготовки до  еко –музичного  фестивалю «Skyline»,  за участю помічника народного депутата України Миколи Кучера  Павла Мороза, першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Ольшевського, заступника голови районної ради Сергія Пересунька, сільського голови  Сергія Рожкевича, ініціатора  фестивалю Наталії Дудник, представників громадськості.

Питання підготовки фестивалю цього разу обговорювалось на місці його проведення у парку «Анталька». Члени оргкомітету, спеціалісти і служби, які будуть задіяні під час проведення фестивалю обговорили потреби для організації роботи локацій,  кількість необхідних засобів для їх облаштування.

Цьогоріч вже вчетверте на Бершадщині відбудеться еко-музичний фестиваль «Skyline», який збирає у парку «Анталька» любителів екологічного відпочинку та хорошої музики. Його стратегічна мета – культурний відпочинок, цікаве спілкування, а ще створення позитивного іміджу Бершадщини, розвиток туризму, розбудова відповідної  інфраструктури.

Під час проведення еко-фестивалю передбачено цікаву музичну програму, роботу фотозон, артпростору, фуд-зони, проведення майстер-класів, спортивних змагань, екологічних проектів, роботу дитячих зон відпочинку, виступи професійних артистів та багато іншого цікавого для  сімейного і дружного  відпочинку.

Еко-фестиваль  «Skyline»  відбудеться 10 серпня 2019 року в парку «Анталька», вхід безкоштовний. Фестиваль запрошує  всіх, хто цінує музику, прагне зберегти екологічну красу нашого краю, любить цікаве спілкування  в колі друзів, однодумців, родини, небайдужий до спорту, має бажання і талант створювати шедеври власними руками  та брати участь у цікавих іграх, розвагах, конкурсах.