ЕКСКУРСІЯ БЕРШАДСЬКИХ ШКОЛЯРІВ ДО ЙОГО ВЕЛИЧНОСТІ ЛІСУ

Втр, 10/12/2019 - 15:15

   Лісівники Вінниччини велику увагу приділяють еколого-просвітницькій діяльності, тісно співпрацюють з учнями шкіл, педагогами, батьками, проводять зустрічі, екскурсії, трудові акції. Ця робота завжди викликає позитивні емоції у дітей та дорослих і допомагає підростаючому поколінню з дитинства ставитися до лісу з любов’ю.

 

   У Бершадському держлісгоспі завжди раді допитливим дітлахам та дорослим, які цікавляться таємницями лісового життя та нелегкою працею лісівника. Нещодавно учні та педагоги Бершадської ЗОШ №3 завітали на екскурсію до лісівничого еколого-просвітницького пункту «Устянська дача», який розміщений на території Бершадського лісництва. 

   Зустрів школярів лісничий Бершадського лісництва С.Я.  Горбенко. Його цікаві розповіді про життя лісу та його мешканців, про працю людей, які створюють ліси, викликали жвавий інтерес у гостей. Вони задавали  питання, на які отримали відповіді та змістовні пояснення.

   Також учні ознайомилися з особливостями кожної локації лісівничого еколого-просвітницького пункту. Це і інформаційні стенди, роз’яснювальні плакати, місця для тематичних зустрічей та відпочинку. Найбільше захоплення у школярів викликала саме мисливська локація, де наочно представлені зразки солонців, годівниць, підгодівельних майданчиків, стрілецьких веж.

   Нещодавно в Бершадській ЗОШ №3 проходила акція «Годівничка», під час якої учні разом з батьками виготовляли годівнички для птахів. Частину вони розвішали поблизу школи, а решту принесли до лісу у день екскурсії. Не забули і про ласощі для птахів. Школярі пообіцяли навідуватися до «пташиних їдалень» та поповнювати запаси їжі взимку. Тепер результати їхньої праці принесуть користь і лісовим мешканцям.

   Тож для бершадських школярів час, проведений у лісі, пройшов пізнавально і корисно та залишиться в пам’яті надовго.