Енергозберігаючі вікна в Кошаринецькій школі – шлях до енергозбереження

Птн, 09/02/2018 - 08:30

Вектор нашого сьогодення і майбутнього розвитку та життєдіяльності громади в цілому, а школи зокрема, проходить через енергозберігаючі заходи, які здатні звести до мінімуму втрати енергоносіїв, що сьогодні є одним з пріоритетних напрямків не тільки на державному рівні, а й на рівні громади, кожної окремо взятої людини, родини, керівника.

Заміна старих дерев’яних вікон у школі на металопластикові веде до покращення умов навчання і праці в закладі, зменшення споживання енергоресурсів.

Кошаринецька сільська рада прийняла участь у першому районному конкурсі проектів розвитку територіальних громад з проектом «Енергозберігаючі вікна до 30-річного ювілею школи», розробленим колективом школи.

Загальний бюджет проекту склав 130 тис.грн., з яких 48,5 тис.грн. кошти фонду конкурсу, 5 тис.грн. надала сільська рада. Не стали осторонь і колектив школи та батьківський комітет, які зібрали 7,3 тис.грн.

Для успішної реалізації даного проекту більшу частину коштів 70 тис.грн.. або 53% загальної вартості вніс депутат районної ради, директор ПП «Промтехагросервіс» Царюк Сергій Станіславович.

Завдяки участі у районному конкурсі у Кошаринецькій школі замінено 24 вікна на енергозберігаючі. На даний час у школі ще половина вікон потребує заміни.

Дану проблему можна вирішити взявши участь у наступних конкурсах.

Набутий досвід участі у конкурсі сприятиме подальшій активності до написання проектів задля вирішення соціально важливих проблем.