«Формального підходу до виконання рішень Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії райдержаадміністрації не буде», -

Пон, 17/07/2017 - 15:30

- про це зазначив під час виїзду членів Державної протиепізоотичної комісії при Бершадській районній державній адміністрації 17 липня 2017 на місце ліквідації стихійних накопичень відходів тваринного походження на прилеглій території до ПП «Агропром+» голова комісії Ольшевський В. Е..
    Спільно з заступником голови комісії Пересуньком С. В., членами комісії Манченко С. В., Бартковим О. О., Гиликом О. О. за участі керівника сектору ЦЗ та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Письменюка О. П. в присутності представників приватного підприємства, проаналізовано виконання рішення комісії від 12 липня 2017 року, що було невідкладно скликано за колективним зверненням громадян, яке надійшло на адресу райдержадміністрації.
   За результатами обстеження встановлено, що рішення протиепізоотичної комісії виконано, за винятком завдання з  проведення дезінфекції території на якій ліквідовано стихійне  звалище відходів  від забою тварин. Перед керівництвом ПП «Агропром +» (Пітик О. М.) поставлено вимогу - провести належним чином дезінфекцію прибраної території. Крім того наголошено на безумовному виконанні в повному обсязі вимог Законів України «Про ветеринарну медицину», «Про відходи» , «Про побічні продукти тваринного походженні не призначені для споживання людиною».

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності
і комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації