«Герої не вмирають» - у райдержадміністрації відкрито оновлений стенд

Срд, 23/08/2017 - 13:15

Напередодні Дня незалежності у приміщенні райдержадміністрації, урочисто відкрито стенд «Герої не вмирають». Він присвячений відчайдушності, сміливості Героїв небесної сотні, учасників майдану,  що  беззбройними відстоювали нашу незалежність під час Революції Гідності та усім воїнам, які захищають територіальну цілісність України на сході, де триває неоголошена  гібридна війна. В скорботні хвилини, сповна болю і жалю, ми низько схиляємо голови перед пам’яттю людей, що мирною демократичною акцією протесту виборювали свободу, незалежність і оновлення країни, прагнули до європейських світових цінностей, віддали своє життя у боротьбі за  волю, незалежність і територіальну цілісність України.

У заході взяли участь голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, заступник голови районної ради Сергій Пересунько, заступник міського голови Віталій Синявський, голова районної громадської організації «Спілка учасників АТО» Олег Клітинський, представники трудових колективів, працівники апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Жителі району глибоко шанують світлу пам'ять про земляків, які віддали своє життя за незалежність України. На території  району встановлено пам’ятні знаки та меморіальні дошки загиблим у нинішній війні, названо вулиці, в пам'ять проводяться спортивні змагання, вечори-зустрічі.

Під час відкриття згадали  імена земляків, які героїчно загинули, захищаючи Україну: Герой України Юрій Коваленко, В’ячеслав Дремлюх,  Юрій Тарасенко, Юрій Барашенко.

Війна триває, мужність та героїзм, відвагу та самопожертву, відчайдушність та бойове братерство наші воїни демонструють кожного дня, кожної години, кожної миті, а  смерть залишається невблаганною.  Хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв кривавих подій на Майдані та полеглих бійців на Сході України, і тих солдат, хто загинув на фронтах в роки Другої світової війни. Саме завдяки нинішнім захисникам, ми не втратили державність і маємо шанс щодня ставати кращими.

На жаль найкращих забирають небеса…, як співається у пісні.  Відкриття стенду - це данина пам’яті про загиблих героїв-наших земляків, данина пам’яті їхнього подвигу. Вони стали на захист України, заплативши при цьому найвищу ціну — віддавши своє життя. Заради своїх бойових товаришів, заради майбутнього покоління, за нашу свободу. Квіти до підніжжя стенду поклали керівники району та міста, громадськість, всі присутні.

Хай буде  мирне, світле небо в Україні! «Герої не вмирають!». Слава Україні! Героям Слава!

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації