Голова облдержадміністрації Валерій Коровій відвідав Бершадський інклюзивно-ресурсний центр

Пон, 04/02/2019 - 08:45

31 січня, в рамках робочої поїздки до Бершадського району голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій відвідав Бершадський інклюзивно-ресурсний центр.

Варто зазначити, що на сьогодні розбудова мережі інклюзивно-ресурсних центрів залишається пріоритетним напрямом діяльності влади. Зокрема, зроблено важливі кроки в реалізації соціальної програми «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».

Оглянувши приміщення інклюзивно-ресурсного центру та ознайомившись з матеріально-технічною базою закладу, голова ОДА спільно з головою Бершадської РДА Іваном Стефанцовим та з головою районної ради Михайлом Бурлакою обговорили ключові проблеми та перспективи розвитку інклюзивної освіти у районі.

«Дуже важливо, щоб усі діти з особливими освітніми потребами були забезпечені комфортними умовами та не відчували жодних обмежень. Наше завдання – надати їм можливість навчатися та жити на рівні з усіма іншими», - зазначив Валерій Коровій. Також Валерій Вікторович подякував освітянам Бершадщини і зокрема керівнику відділу освіти, фізичної культури і спорту Оксані Тартачній та директорe інклюзивно-ресурсного центру Людмилі Загарій за роботу проведену в районі для розвитку інклюзивної освіти.

Директор інклюзивно-резурсного центру Людмила Загарій розповіла присутнім про роботу закладу, який охоплює дитяче населення району віком від 2 до 18 років. На сьогодні у Бершадському районі, крім об’єднаних територіальних громад, перебуває 9126 дітей. Натомість, в ОТГ налічується 1114 осіб віком від 2 до 18 років.

За словами Людмили Загарій, Бершадський інклюзивно-ресурсний центр відвідують 46 дітей з особливими освітніми потребами. Кількість відвідувачів закладу поступово зростатиме, адже відповідно до проведеного моніторингу в районі проживає 164 дитини, які потребують корекції розвитку.