Голова облдержадміністрації Валерій Коровій відвідав Центр надання адміністративних послуг у Бершаді

Чтв, 25/01/2018 - 15:30

В рамках візиту на Бершадщину голова облдержадміністрації Валерій Коровій спільно з головою райдержадміністрації Іваном Стефанцовим  та головою районної ради Михайлом Бурлакою відвідали Бершадський центр надання адміністративних послуг,  який нещодавно був капітально відремонтований та  обладнаний, відповідно вимог сучасного законодавства.
     Завідуюча відділом надання адміністративних послуг райдержадміністрації Наталя Лєщенко поінформувала про те, що у  Центрі надання адміністративних послуг облаштовано 9 робочих місць, зокрема: 2 місця адміністраторів та 7 місць для суб’єктів надання адміністративних послуг. Надаються послуги: державної реєстрації бізнесу та нерухомого майна, районного сектору державної міграційної служби, управління молодіжної та соціальної політики райдержадміністрації, головного територіального управління юстиції Вінницької області та ін.
    Створено робоче місце, для державного кадастрового реєстратора відділу у Бершадському районі Головного управляння Держгеокадастру Вінницької області.
    Станом на 01.01.2018 року перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Бершадської райдержадміністрації складає 100  послуг.
    У 2017 році, відповідно рішення 9 сесії 7 скликання Бершадської районної ради від 24.02.2017 року «Про внесення змін до рішення 8 сесії 7 скликання районної ради від 16.12.2016 року Про районний бюджет на 2017 рік», виділено кошти в розмірі 250,0 тис. грн., для капітального ремонту приміщення Центру надання адміністративних послуг Бершадської районної державної адміністрації.
Рішенням 11 сесії 7 скликання Бершадської районної ради від 30.06.2017 року внесено зміни до програми забезпечення функціонування та фінансової підтримки Центру надання адміністративних послуг на 2017-2019 роки та виділено кошти у сумі 49,8 тис. грн., для забезпечення функціонування ЦНАПу, в тому числі 26,0 тис. грн., на капітальний ремонт центру.
        В серпні 2017 року розпочато виконання ремонтних робіт в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Бершадської районної державної адміністрації. За період проведення ремонту виконано ремонт трьох кабінетів другого поверху, що будуть використовуватися в якості архівних приміщень, для зберігання реєстраційних справ з питань реєстрації нерухомого майна та реєстрації бізнесу. На першому поверхі Центру під час проведення ремонтних робіт здійснено заміну вхідних дверей, встановлено нову систему освітлення, проведено заміну підлоги оновлено облицювання стін, та облаштовано окремі кабінети, в яких проводиться реєстрація землі, майна та бізнесу державними реєстраторами.  Також облаштовано окрему зону очікування для відвідувачів Центру.
    Як відзначили керівники району: "Функціонування ЦНАПу дає можливість  спростити процедури надання послуг та підвищити їх якість, а проведені ремонтні роботи та сучасне облаштування приміщень, спрямовані на створення доступних та зручних умов отримання послуг, для всіх фізичних та юридичних осіб, що звертаються до Центру надання адміністративних послуг Бершадської районної державної адміністрації".