Голова районної ради Михайло Бурлака прийняв участь у роботі семінарського заняття

Срд, 16/05/2018 - 16:45

У залі засідань Бершадської райдержадміністрації 15 травня 2018 року проведене  семінарське заняття з головами та секретарями міської, сільських рад. Вів семінар голова Бершадської райдержадміністрації Іван Стефанцов. У його роботі взяв участь голова районної ради Михайло Бурлака.

На розгляд було винесено декілька питань. Серед яких:

Впровадження в районі компанії «Лікар в кожну родину». Стан перетворення закладів первинного рівня в комунальні некомерційні підприємства. Виконання урядової програми «Доступні ліки» в Україні (реімбурсація).   Інформував  головний лікар комунальної установи «Бершадський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Іван Пікула

Стан дорожнього покриття та проведення ремонтних робіт- доповідала начальник управління агропромислового та економічного розвитку Світлана Цимбалюк

Перегляд та встановлення оптимальних розмірів місцевих податків та зборів – проаналізував перший заступник голови райдержадміністрації Володимир  Ольшевський

Хід проведення весняної призивної компанії 2018 року  доповідав Валерій Плахотнюк – військовий комісар Бершадського районного військового комісаріату.

Про зміни в законодавстві щодо надання населенню субсидій поінформувала Людмила Гаврилишина– начальник управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації.

Про стан виконання бюджету району – інформувала начальник фінансового управління  Людмила  Мазур.

Учасники семінарського заняття мали можливість у форматі запитання- відповідь отримати консультації,  роз’яснення, рекомендації щодо вирішення проблеми тощо.

В ході семінару  голова районної ради Михайло Бурлака запропонував провести інвентаризацію земель та будівель господарського призначення, таким чином буде забезпечена прозорість і справедливість між усіма суб’єктами господарювання. Також Михайло Григорович закликав сільських голів разом з членами виконавчих комітетів, депутатським корпусом, керівниками підприємств, що працюють в громадах - консолідрвано сприяти успішному завершенню призовної компанії в районі.