Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області

Чтв, 19/03/2020 - 14:45

З 17 березня 2020 року у всіх Сервісних центрах Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області прийом громадян буде тимчасово обмежено.
    У зв’язку з обмежувальними заходами, прийнятими Урядом України, фахівці Головного управління Фонду області обслуговуватимуть громадян для вирішення виключно невідкладних питань, наприклад, оформлення документів для виплати допомоги на поховання.
    Крім того, у період карантину працівники Фонду області припиняють обслуговування громадян на віддалених робочих місцях в об’єднаних територіальних громадах Вінниччини.
    Отримати послуги з пенсійного забезпечення у цей період можна дистанційно, скориставшись вебпорталом Пенсійного фонду України  номерами обласного контакт-центру Головного управління Пенсійного фонду Вінниччини:
    для жителів Вінницької області 0800-219-108
    для жителів міста Вінниці 50-88-81, 50-88-82, 50-88-83