Хід проведення ремонтів в окружній лікарні інтенсивного лікування оглянули керівники району

Птн, 15/06/2018 - 16:00

Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов та голова районної ради Михайло Бурлака відвідали Бершадську окружну лікарню інтенсивного лікування, де оглянули  результати проведеного ремонту та благоустрою території біля приміщення відділення екстреної(невідкладної) медичної допомоги. Тут облаштовано фасад та зроблений спеціальний пандус для транспортування пацієнтів. Ініціатором  проведення ремонту та головний спонсором  проведення робіт по облаштуванню фасаду віддліення є депутат районної ради,  директор ПП «Промтехагросервіс» Сергій Царюк.

Він  неодноразово допомагав відділенню екстренної допомоги у проведенні ремонту, придбанні меблів і цього разу, побачивши певну незручність і для медпрацівників, і пацієнтів запропонував свою допомогу.  Придбав матеріали, ковані елементи, ліхтарі, підвісні квіти та інше, забезпечив бригаду працівників по ремонту, які виконали всі необхідні роботи.

Як поінформувала головний лікар ОЛІЛ Лілія Брикуля  на даний час проводяться ремонтні роботи центрального входу у перинатальний центр ІІ рівня. У зв’язку з тим, що при будівництві не було зроблено покрівлі, панель протікала під час дощу, що могло призвести до обвалу. Цьогоріч власними силами проведено роботи по зміцненню опор, вимуровано додаткові опори, повністю переобладнано покрівлю центрального входу, зроблені перила, планується облаштування території плиткою та обшивання стелі пластиковою вагонкою.