ХІІ благодійна акція "Серце до серця" пройшла на Бершадщині

Срд, 12/04/2017 - 14:15

«Серце до серця» — доброчинна акція Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до серця", що проходить кожного року, навесні, починаючи з 2006 р.  Метою акції є збір коштів для закупівлі обладнання для дитячих медичних закладів. Суспільний збір коштів здійснювався на допомогу  дітям з вадами слуху та зору, дітям хворим на цукровий діабет, недоношеним новонародженим, а також на придбання реанімаційного обладнання для надання невідкладної допомоги дітям.

Щороку благодійна акція проходить у всіх областях України  і супроводжується проведенням концертів, вистав, конкурсів за участю учнівської та студентської молоді, членів різних громадських і благодійних об'єднань.  До речі, п’ять останніх  роки Вінницька область  в числі лідерів за кількістю зібраних коштів.
    В період з 09 березня по 09 квітня 2017 року у загальноосвітніх навчальних закладах Бершадського району  проводилась  ХІІ благодійна акція  з метою допомоги дітям з вадами зору
і  формування у дітей та учнівської молоді загальнолюдських цінностей, розвитку волонтерського руху.
    Під час акції проведено роз´яснювальну роботу серед педагогічних, учнівських колективів та батьківської громадськості щодо її мети та актуальності. Волонтерами  обрані  працівники шкіл з числа учителів, педагогів-організаторів, медичних сестер; помічники волонтерів -  учні старших класів,  їх місія - суспільний збір коштів у спеціальні скриньки.
    Незважаючи на  складність  матеріального  становища більшості родин,  навчальні заклади району зібрали  43 843 грн  (у 2016 році - 21322 грн), з яких  10 630 грн 50 коп перерахували на  банківський  рахунок у ПАТ «Кредобанк»  та 33 213 грн надали адресної допомоги  онкохворій дитині, учениці однієї з шкіл району.
    Результати благодійної акції свідчать про те, що в нашому районі є чуйні, відкриті до допомоги серця і ми в змозі допомогти власним дітям – адже здорові та щасливі діти – то наше з вами майбутнє!

Методкабінет відділу освіти райдержадміністрації