Інформація про проведеня засідання постійної комісії районної ради

Птн, 14/04/2017 - 10:00

11 квітня 2017 року відбулося засідання постійної комісії районої ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, зміцнення законності і правопорядку та взаємодії з органами місцевого самоврядування, яку провів голова комісії Царюк Сергій Станіславович.

У роботі постійної комісії взяли участь  члени постійної комісії та запрошені:

Грабчак Микола Петрович – керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Гресько Тетяна Миколаївна - керівник апарату райдержадміністрації;

Довбуш Ірина Анатоліївна – заступник начальника Бершадського бюро правової допомоги;

Зеленюк Людмила Володимирівна – головний спеціаліст Бершадського бюро правової допомоги;

Христич Світлана Григорівнаначальник загального відділу виконавчого апарату районної ради.

Депутатами були розглянуті питання:

1. Про звіт голови районної державної адміністрації про здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень.

2. Про Програму безоплатної правової допомоги населенню Бершадського району на 2017-2018 роки.

З першого  питання порядку денного поінформувала керівник апарату райдержадміністрації Гресько Тетяна Миколаївна. Виступаюча довела присутнім інформацію щодо роботи  районної державної адміністрації за звітній період згідно ст. 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та наголосила, що  це питання більш детально буде висвітлено на  сесії районної ради.

Депутатами профільної комісії було піднято ряд пропозицій щодо питань, які вони хотіли б почути у звіті голови райдержадміністрації.

Так депутатом Дунаєвським В.В. піднімалися питання щодо збільшення фінансування на виконання основних заходів районної програми «Обдарована дитина» на 2013-2017 роки, притягнення до відповідальності осіб, винних у порушенні природоохоронного законодавства (зокрема,  випалювання сухої природної рослинності та її залишків), щодо введення обмежень для руху великовагового транспорту на дорогах м. Бершаді та населених пунктах району з метою попередження руйнування доріг, які розраховані на значно менші навантаження.

Депутатом Царюком С.С. порушувалися питання стосовно сплати земельного податку особами, які вийшли із паями з місцевих господарств та щодо необхідності проведення в районі інвентаризації землі.

Депутат Білодід В.І. звернув увагу на ремонт відрізка дороги Устя - Осіївка та покращення спортивної роботи в районі.

Щодо необхідності розгляду питання «Про Програму безоплатної правової допомоги населенню Бершадського району на 2017-2018 роки» та на всі запитання депутатів з детальною інформацією виступили заступник начальника Бершадського бюро правової допомоги Довбуш Ірина Анатоліївна та головний спеціаліст Бершадського бюро правової допомоги Зеленюк Людмила Володимирівна.

Постійна комісія вирішила: рекомендувати всі питання порядку денного внести  на розгляд президії та чергової 10 сесії районної ради 7 скликання, яка відбудеться 28 квітня 2017 року.