Чтв, 13/09/2018 - 15:45

Кабінет Міністрів України закладає 56 млрд. грн. на виконання дорожніх робіт в 2019 році. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.

«Наступний рік - на дорожнє будівництво буде виділено 56 млрд. грн. На місцеві дороги виділяємо 17 млрд. грн. І я вимагаю, аби за кожну гривню звітували перед громадянами», - сказав Глава Уряду.

Довідково

Загальний обсяг виділених коштів на дорожні роботи в 2018 році склав 47 млрд. грн., з них 11,5 млрд. грн. направлені на місцеві та комунальні дороги.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України