Керівництво району та вдячні бершадці вшанували загиблих у Другій світовій війні

Срд, 10/05/2017 - 08:45

9 травня 2017 року біля Меморіалу слави міста з нагоди 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбувся урочистий мітинг, у якому взяли участь голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака, міський голова Михайло Кольченко, голови та члени ветеранських громадських організацій, учасники АТО, делегації трудових колективів, організацій та підприємств, громадськість міста, школярі та молодь міста.

З вітальним словом до присутніх зверталися керівники району та міста, ветеран Другої світової війни Дмитро Лісіцин, голова міської організації ветеранів війни і праці Людмила Князєва.

Хвилиною мовчання вшановано загиблих у роки Другої світової війни земляків та загиблих у війні на Сході країни. До Меморіалу слави, пам’ятних знаків та дощок покладено гірлянди та квіти.

Відділ організаційної роботи інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації