Керівники району оглянули хід проведення ремонтних робіт та підготовки районного стадіону до Міжнародних спортивних змагань

Срд, 16/05/2018 - 17:00

Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов та голова районної ради Михайло Бурлака оглянули хід проведення ремонтних робіт та благоустрою на території районного стадіону «Колос".

Цього року у м. Бершаді відбудуться Міжнародні спортивні змагання з футболу на кубок народного депутата України Миколи Кучера, присвячені міжнародному дню захисту дітей.

У футбольних баталіях планують взяти участь дванадцять команд з України, Польщі та Молдови. До змагань допускаються юнаки 2003-2004 років народження. Склад команди – 18 дітей та 3 представника. Формат гри 11х11. Два тайми по 30 хвилин. Змагання відбудуться з 15 по 17 червня 2018 року

Питання  належної організації спортивних заходів перебуває на постійному контролі в керавництва району . Розроблений план підготовки та проведення заходів, визначено відповідальних осіб за вирішення запланованих організаційних заходів та конкретні напрямки роботи. Вирішено питання з організацією проживання та харчування спортсменів, замовлені  рекламно-інформаційні біг-борди.

Для якісної підготовки  та проведення змагань  у Бершаді ведуться роботи по благоустрою спортивних споруд та прилеглої території,  створення максимально можливих комфортних  умов для  учасників змагань, глядачів, вболівальників, організація харчування та  проживання учасників змагань,  проведення культурно-мистецької програми в рамках змагань та відкриття футбольного майданчика із штучним покриттям.