Керівники району привітали працівників Бершадського районного військового комісаріату з Днем Збройних Сил України

Чтв, 06/12/2018 - 14:00

Сьогодні– День Збройних Сил України, який у нашій країні відзначається відповідно до постанови Верховної Ради України з 1993 року.

Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський та заступник голови районної ради Сергій Пересунько привітали  з Днем Збройних Сил України  працівників Бершадського районного військового комісаріату, військовослужбовців, захисників України, ветеранів Збройних Сил України.

Сьогодні на наших військових покладена священна місія - боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу  і вони з честю виконують її, - вітаючи зазначали керівники району.     Українські  воїни виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для зміцнення обороноздатності  держави.

Висловили щиру вдячність працівникам військомату за високосвідому, наполегливу, відповідальну  працю та вручили колективу Бершадського районного військового комісаріату вітальний лист Бершадської райдержадміністрації і районної ради з побажаннями залишатися вірними присязі, всі свої сили й професійну майстерність спрямовувати  на підтримання високої бойової готовності, дисципліни та організованості,  а також добра, родинної злагоди, здоров'я, щастя, миру  й нових звершень у благородній справі служіння Україні та її народу.