Керівники району привітали юних громадян

Пон, 28/08/2017 - 10:45

   Четверо юних бершадців, які народилися в День Державного Прапора України та День незалежності отримали вітання  та нецільову благодійну допомогу від керівництва району з нагоди дня народження. Це - Пугач Ірина Вікторівна  - м. Бершадь, Коритна Анна Леонідівна – с. Велика Киріївка,  Котогура Ростислав Романович – с. Флорино та Шевчук Діана Юріївна – с. Флорино .

   Звертаючись із найкращими побажаннями до юних громадян, голова райдержадміністрації  наголосив, що саме у 16 років  кожна людина переступає поріг з дитинства у юність. «Це золота пора людського життя: жива, гаряча, чудова і могутня, - відмітив очільник району. - Українське законодавство передбачає особі у 16 років отримання громадянського паспорта,   що є юридичною сходинкою на шляху до самостійності, прийняття рішень та відповідальності за них. Ви  вперше отримуєте право вибору  долучатися до вирішення долі держави». 

   Заступник голови районної ради Сергій Пересунько щиро побажав  невичерпної енергії, віри в свої здібності і сили. Успіхів у всіх добрих справах, справжніх друзів і всепоглинаючої любові.

 

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації