Керівники району та міста у День добровольця поклали квіти до пам’ятного знаку і меморіальних дошок загиблим землякам

Срд, 14/03/2018 - 17:15

Вшановуючи мужність і героїзм захисників незалежності, 14 березня 2018 року у  День українського  добровольця голова Бершадської районної державної адміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака, міський голова Михайло Кольченко поклали квіти до пам’ятного знаку та меморіальних дошок загиблим на сході землякам: Герою України Юрію Коваленку та добровольцю В’ячеславу  Дремлюху.

У 2014 році саме  добровольці стали на захист  суверенітету і територіальної цілісності України, сприяли подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві. Кожний сьомий громадянин, під час мобілізації на особливий період прийшов у військкомати добровільно. Героїзм і мужність воїнів-добровольців є могутнім стимулом утвердження військово-патріотичного духу суспільства та зміцнення Українського війська. А завдяки їх відданості і любові до Батьківщини наше військо набувало високої бойової спроможності.