Керівники району здійснили робочий візит до Яланця

Чтв, 04/08/2016 - 15:30

Голова районної державної адміністрації Іван Стефанцов та голова районної ради Михайло Бурлака відвідали територіальну громаду села Яланець. Під час зустрічі голова села Володимир Мороз інформував про актуальні питання життєдіяльності та перспективи розвитку населеного пункту. Зокрема повідомив, що за кошти місцевого бюджету ремонтується сільський будинок культури (наразі замінили 11 вікон другого поверху, ведуться ремонтні роботи фасаду та прилеглої території), здійснено поточний ремонт меморіалу слави, встановлено бетонну огорожу біля пам'ятного знаку, будинку культури, продовжується робота з огородження сільського кладовища. Також за кошти сільського бюджету закуплено ліхтарі та проводи для ліній вуличного освітлення, заплановано капітальний ремонт тротуару від пам’ятного знаку по вулиці Шевченка до автобусної зупинки, поточний ремонт даху сільського будинку культури. За рахунок  благодійних коштів  здійснюються роботи з облаштування дитячих майданчиків у центрі села та ДНЗ "Барвінок+". Голова села неодноразово наголошував на тісній співпраці та наданні допомоги директором ТОВ «Яланецьке» Михайлом Барабашем.
     У ході робочої поїздки керівники району цікавилися станом соціально-економічного розвитку населеного пункту, рівнем виконання сільського бюджету, проаналізували ефективність використання земельних та водних ресурсів, станом вуличного освітлення.      Особливу увагу було звернуто на рівень сплати акцизних податків суб’єктами роздрібної торгівлі, земельного податку та орендної плати фермерськими господарствами, орендарями та одноосібниками.
    У ході розмови із директором школи Валентином Олійником керівники району обговорили питання налагодження водопостачання та водовідведення у навчальному закладі. Зокрема, В.Олійник повідомив, що влітку належну увагу приділено питанню гідроізоляції водного джерела та відповідності якості води гігієнічним вимогам. Голова райдержадміністрації звернув увагу на те, що серед 15 об’єктів соціальної інфраструктури району, які отримають кошти із державного бюджету відповідно до постанови КМУ №395, на заміну вікон у Яланецькій школі виділено майже 70 тисяч гривень. Тому до нового навчального року необхідно буде організувати даний вид роботи.
    Під час візиту особливий акцент зроблено на стан правоохоронної роботи, охорони громадського порядку та громадської безпеки, профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю. Дані питання керівники району обговорили з дільничним інспектором Валерієм Гаврилишиним.
    У результаті перебування у Яланецькій громаді, голова райдержадміністрації відзначив співпрацю органів місцевого самоврядування, керівників сільськогосподарських та фермерських товариств, соціальних закладів у напрямку забезпечення соціально-економічного розвитку територіальної громади.

Із офіційного сайту Бершадської РДА