Керівники району здійснили візит у Маньківську територіальну громаду

Пон, 26/02/2018 - 16:15

Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов та голова районної ради Михайло Бурлака разом із начальником управління соціальної та молодіжної політики Людмилою Гаврилишиною і директором територіального центру соціального обслуговування Бершадського району  Олегом  Революком здійснили робочий візит у Маньківську територіальну громаду.  Під час особистого прийому у  розмові з сільським головою Григорієм Вербецьким та керівником ТОВ «Лан» Сергієм Савченко керівники району обговорили найважливіші питання територіальної громади, забезпечення життєдіяльності соціальної сфери.
      Призначений нещодавно на посаду директора територіального центру Олег Революк детально ознайомився з  роботою стаціонару для одиноких пристарілих громадян територіального центру. На сьогодні тут проживає 16 громадян, завідуюча відділенням Ніна Яременко  поінформувала про діяльність стаціонару. Олег Васильович поспілкувався із пацієнтами, цікавився комфортністю умов перебування, забезпеченістю  харчуванням. В соціальному стаціонарі тепло, затишно, пацієнти задоволені роботою обслуговуючого персоналу.
     Питання щодо  забезпечення нормального функціонування Маньківської амбулаторії ЗПСМ та соціального  стаціонару  обговорено із головним лікарем КУ «Бершадський РЦ ПМСД» Іваном Пікулою.
    Підсумовуючи візит у Маньківку  керівники району зазначили, що належна робота  в територіальній громаді проводиться , є проблеми, але є і намічені шляхи для їх вирішення, а що найважливіше є команда людей, які прагнуть працювати для розвитку села  взагалі і його жителів зокрема.