Красносілка за напрямом соціально-економічного розвитку є одним із найуспішніших населених пунктів району

Птн, 01/09/2017 - 12:30

Голова районної ради Михайло Бурлака та голова райдержадміністрації Іван Стефанцов провели виїзний прийом громадян у с. Красносілка. Голова села Іван Пустовіт поінформував  керівників району  про  роботу з основних напрямів життєдіяльності села та звернув увагу на існуючі проблеми і шляхи їх вирішення.
   Красносільська громада досить таки активна та ініціативна, тут здійснюється цілеспрямована робота для покращення благоустрою населеного пункту, громада приймає активну участь у написанні різних  конкурсних проектів для залучення додаткових коштів. Цього року громада виграла конкурс з  проектом «Збережемо парк для майбутніх поколінь» та  отримала з обласного бюджету-200 тис. грн, а з  районного – 50 тис. грн. За напрямом соціально-економічного розвитку Красносілка є одним із найуспішніших населених пунктів району:  село газифіковане, освітлене, завдяки перемозі громади у конкурсі Швейцарсько-Українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні DESPRO», забезпечене централізованим водопостачанням. Належно сплачуються податки усіма суб’єктами господарювання.
    На прийом до очільників району прийшли дві делегації. Перша –це працівники освіти, які не можуть вирішити проблему приватизації земель, наданих їм у 2001 році по 0,60 га, як  працівникам соціальної сфери. Звернулися до голови Бершадської райдержадміністрації з колективним звернення та просили сприяти їм у вирішенні даного питання. Друга делегація – учасники бойових дій(афганці), учасники АТО та члени їх сімей, піднімали питання щодо виділення їм землі, як учасникам бойових дій. На сьогодні у кожного з відвідувачів є певні проблемні нюанси, які потребують додаткового розгляду та вирішення індивідуально. Для розв’язання  проблеми написано колективне звернення голові райдержадміністрації. Іван Стефанцов зазначив, що питання виділення землі учасникам бойових дій перебуває на постійному контролі, пообіцяв вивчити звернення, напрацювати шляхи  його розв’язання.
   У ході візиту керівники району також відвідали Красносільський фельдшерсько-акушерський пункт та місцеву школу. Як сказав сільський голова Іван Пустовіт, на сьогодні у Красносілці дві головні проблеми: перша - це ремонт доріг, а друга - ремонт спортивної зали школи.      Обидві проблеми розглядаються вже є напрацювання щодо їх вирішення.
  Діяльність громади с. Красносілка справила позитивне враження, відчувається, що тут живуть і працюють активні, ініціативні, а головне небайдужі люди, які прагнуть розвивати та покращувати своє село.

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.