Кидрасівська громада: лише спільними зусиллями можна вирішувати місцеві проблемні питання

Птн, 23/02/2018 - 13:15

21 лютого 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський та заступник голови районної ради Сергій Пересунько, відповідно до затвердженого графіка, провели виїзний прийом громадян в Кидрасівській територіальній громаді. Під час прийому звернувся настоятель храму с. Кидрасівка УПЦ  о. Анатолій Власов з питань сприяння у  оформленні документації на земельну ділянку та  культову споруду. Представниками влади надано роз’яснення щодо піднятих питань.
     По завершенню прийому сільський голова  Валерій Беник надав інформацію щодо соціально – економічного стану території сільської ради.  Серед питань, що обговорювалися у ході спілкування – орендна плата за земельні ділянки, які знаходяться під господарськими будівлями. Дане питання опрацьовувалось на відповідній комісії у райдержадміністрації.  Відповідно до прийнятих рішень комісії та розпорядження голови райдержадміністрації, додатково до бюджету Кидрасівської сільської ради надійшло 20,2 тис. грн..
     Під час візиту відзначалось про налагоджену співпрацю між сільською радою, місцевими сільгоспвиробниками та закладами соціальної сфери. Особливу увагу посадових осіб місцевого самоврядування звернуто на весняну призовну кампанію , проведення роз’яснювальної  роботи щодо вступу на контрактну службу, стимули майбутнім котрактникам.
     Особливу увагу посадових осіб місцевого самоврядування звернуто на призовну кампанію, проведення роз’яснювальної роботи  щодо  вступу на контрактну службу, формування стимулів майбутнім контрактникам.
     Заступник голови районної ради  Сергій Пересунько прокоментував питання використання землі, сплати орендної плати за землю, встановлення належної відсоткової ставки на території сільської ради. На сьогодні, плата за оренду землі землекористувачами є одним із головних складових для наповнення сільського бюджету, а у Кидрасівській громаді, вона є досить низькою.
     Також мова йшлася про виготовлення проектно – кошторисної документації на ремонт комунальних доріг. Володимир Ольшевський наголошував на участі у конкурсах проектів обласного рівня для вирішення  проблемних питань громади.
     Відвідали представники влади  Кидрасівську загальноосвітню школу І – ІІст., де особливу увагу звернули на шкільну їдальню та спортивну залу, відмітивши низку позитивних зрушень, які було здійснено після зауважень попереднього відвідування закладу.