Люди в білих халатах, за врятоване життя і повернене здоров’я – низько вклоняємось вам

Чтв, 15/06/2017 - 13:30

14 червня 2017 року  урочисто відзначали своє професійне свято медичні працівники Бершадщини.  День медичного працівника святкується в нашій країні, як свято людей, що присвятили себе благородній справі збереження життя та здоров’я співгромадян. Важко уявити наше cьогодення без медицини. Будь-яка  людина, незалежно від віку прагне бути здоровою та прожити активне життя. І  саме тому вважається , що найвідповідальнішою професією в світі є лікарська.
      Медичних працівників вітали голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака та міський голова Михайло Кольченко. Керівники району та міста відзначили особливість медичної професії , її щоденні турботи та радощі. Щирі слова подяки за неоціненну працю, за сумлінне виконання професійних обов’язків, за кожне врятоване життя, за повернене здоров’я, лунали  на адресу медиків району. Саме у день професійного свята,   працівники  охорони здоров’я  особливо відчувають свою необхідність та значимість, пишаються своєю професією,  успіхами та досягненнями. Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації та рішення голови районної ради Почесні грамоти отримали кращі медичні працівники: лікарі Лашина Галина Василівна, Погребняк Олександр Миколайович, Шеремета Валентина Михайлівна, фельдшери Вербецький  Федір Ілліч та Хливнюк Лариса Василівна, головна медична сестра Загарій Валентина Володимирівна, медична сестра Кельман Світлана Павлівна.  Почесними грамотами Бершадської міської ради нагороджені лікарі Масловський Станіслав Степанович, Волощук Іван Григорович,  Колесник Григорій Якович, медичні сестри Жупанова Людмила Євгенівна, Пустовіт Марія Миколаївна та  Ратушняк Оксана Борисівна. А до грамот та квітів представники влади бажали усім медичним працівникам невичерпних знань та умінь, бо саме завдяки їм, люди в білих халатах рятують тисячі життів. Одягаючи білий халат лікар стає цілителем тіла і душі,  а ще порадником і найпершою надією для хворого.
    Колег вітали головний лікар Бершадської ОЛІЛ Лілія Брикуля та головний лікар КУ "Бершадський РЦ ПМСД" Іван Пікула, які нагородили   кращі колективи: неврологічне відділення завідувач Олександр Гріщенко та харчоблок ОЛІЛ - медична сестра з дієтичного харчування  Світлана  Кривотульська, Війтівська амбулаторія ЗПСМ- завідуюча Надія Шевчук та Лісничанський  ФАП- завідуюча Ніна Кузьмик.
     Грамотами Департаменту охорони здоров’я за підсумками роботи відзначено лікарів Аллу  Зоріну , Юлію Сінолуп,  Тамару Петришину  та старшу медичну сестру  Світлану Громлюк
За успіхи у роботі та вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я району 34  медичних   працівники нагороджені  грамотами адміністрації і профкому Бершадської ОЛІЛ та КУ "Бершадський РЦ ПМСД", а також 16 медичних працівників та чотири кращих колективи занесені на Дошку пошани.
    Те , що  здоров’я суспільства залежить від професійності, порядності та душевної доброти учнів Гіппократа, усвідомлюють усі,   Тож у святкові дні  бажали медичним працівникам: міцного здоров’я та професіоналізму, а до цього сімейного затишку та щасливих посмішок пацієнтів.
     Святкову програму розпочали хвилиною мовчання, на знак вшанування пам’яті загиблих у військових діях та померлих медичних працівників. Гарними словами вдячності та побажаннями здоров’я вітали запрошених ветеранів медичної галузі. Ветерани - медики - це наша гордість, досвід, сумління, зрештою, це жива історія.   Урочистості змінилися чудовим концертом, який підготували працівники районного Будинку культури. Із захопленням винуватці свята сприймали виступи  зразковою колективу естрадного танцю "Мрія"( керівник Наталка Гаврилюк), солістів Інну Жучишину,  Івана Гайдея, Сергія Іванченка та Ларису Фартушняк. Порадували виступи народних аматорських колективів   "Козачка"  та "Подоляни", майстерно вів концертну програму Іван Щіпанський.
  За традицією, яка склалася в колективі медичних працівників свято завершувалось піснею "Люди в білих халатах. Присутні, стоячи, слухали фінальну пісню і щиро бажали медичним працівникам успішної діяльності, високого професіоналізму, щоб зустрічалися тільки добро, радість, віра та любов, а постійними супутниками у житті були щастя і людська повага на довгі роки!

Відділ організаційної роботи інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.