Мінсоцполітики: Місцевому самоврядуванню фінансування ветеранських програм рекомендується визначати на конкурсній основі

Втр, 11/06/2019 - 16:45

Фінансування ветеранських програм, як і інших програм інститутів громадянського суспільства, рекомендується органам місцевого самоврядування здійснювати на конкурсній основі.

Про це повідомило Міністерство соціальної політики України у відповідь на лист Української асоціації районних та обласних рад.

Так, Мінсоцполітики зазначає, що запровадження конкурсу сприяє більш раціональному та ефективному використанню коштів. Тож рекомендують застосовувати саме таку форму, опираючись на постанову КМУ від 12.10.2011 року № 1049.

Крім того, у відповіді йдеться, що проведення таких конкурсів забезпечується місцевими органами виконавчої влади.

Зазначимо, раніше до УАРОР зверталася Новопсковська районна рада стосовно механізмів фінансування програм громадських об’єднань ветеранів та інвалідів.

Нагадаємо, що видатки на фінансову підтримку громадських об’єднань ветеранів на виконання програм (проектів, заходів) відповідного адміністративно-територіального рівня, згідно із статтею 91 Бюджетного кодексу України, віднесено до видатків місцевих бюджетів, що можуть здійснюватися з усіх місцевих бюджетів.