«Містечко майстрів» на молодіжному еко-музичному фестивалі «Skyline»

Втр, 13/08/2019 - 13:45

«Містечко майстрів» на еко-музичному фестивалі «Skyline» представляли майстри народної творчості та декоративно-прикладного мистецтва області та району.

Любов Косенко з  смт. Тростянець, яка займається вишивкою «хардангер», вишивкою хрестом, стрічкою, бісероплетінням, виготовленням народної ляльки, декоративним розписом на дерев’яних виробах. Анатолій Лукіянчин p с.Гнатків Томашпільський р-ну, майстер різьблення на дереві, член  Національної Спілки майстрів народного мистецтва України. Працює в техніках сухого виїмчастого і рельєфного  різьблення на де­реві.  Славяна Прісняк з Теплика представляла   мило ручної роботи та квіткові композиції.  Свої роботи представляли і майстрині з Бершаді: Оксана Шуляр, Марія Цимбалюк, Леся Кливнюк, Інна Степанець.