Між миром та війною… Великдень на фронті.

Чтв, 05/05/2016 - 10:30

Нещодавно відбулася чергова поїздка представників благодійного фонду «Добра та Миру» (Віктор Резнік, Олег Сташенко, Борис Демченко) у зону військових дій на сході країни з метою забезпечення продуктами харчування та необхідними речами наших земляків, які воюють за незалежність та територіальну цілісність України.

Упродовж декількох днів бершадські волонтери об’їхали значну частину лінії фронту, відвідавши земляків з нашого району, які несуть військову службу в зоні АТО. Були у таких населених пунктах, як Мар’їнка, Єлизаветівка, Тарасівка та інші.

У цю поїздку допомогу збирали менше тижня. Багато небайдужих бершадчан захотіли поділитися пасхальною радістю з нашими захисниками. Робили це щиро й сердечно. Тож разом із великоднім кошиком, наповненим смачними наїдками, дарували тепло й щиру надію на якнайшвидше закінчення війни.
Долучилися до Великодної акції, як завжди, дружини волонтерів, які виготовили чималу кількість тушонок. Використовували різні наповнювачі: гречку, горох, рис, квасолю, перловку. Житель села Флорино Микола Плітко із сім’єю приготував смажену рибу, яку виділив для поїздки Баланівський рибгосп.

На Великдень і його атрибут – паску, чекають не лише на мирних територіях, а й там, де лунають постріли. Тому хлопці доставили на передову смачні паски, хліб, які надали для бійців  спонсори поїздок - Олег Ковбасюк та Віктор Маланчук.

Кошти та дизпаливо в черговий раз виділили приватні підприємці, сільськогосподарські товариства і фермерські господарства: Євген Трохименко, Василь Гондарук, Сергій Савченко, Віктор Гасло, Михайло Вінницький.

Волонтери та рідні бійців висловлюють глибоку вдячність керівництву району, міста, а також усім, хто долучився до волонтерського руху на підтримку наших земляків, які перебувають у зоні бойових дій. Бо така наша підтримка міцним моральним духом не менш важлива за гуманітарні вантажі, котрі, до слова, волонтерам потрібно збирати постійно. Адже на них там хлопці щоразу з нетерпінням чекають.