Міжобласний дитячий турнір з футболу

Срд, 01/06/2016 - 15:00

31 травня 2016 року розпочався міжобласний дитячий турнір з футболу на кубок народного депутата України Миколи Кучера за сприяння меценатів футболу: депутата обласної ради Олега Ковбасюка, Віктора Маланчука та громадської організації «Соціальний центр МХП».

До вітального слова з нагоди відкриття міжобласного дитячого турніру з футболу запрошувалися народний депутат Верховної Ради України Микола Кучер, голова районної державної адміністрації Іван Стефанцов, заступник голови районної ради Сергій Пересунько, міський голова Михайло Кольченко, депутат обласної ради Олег Ковбасюк, меценат дитячого футболу району Віктор Маланчук.

Неодноразово фінансову підтримку творчим колективам, талановитим та обдарованим дітям надавала громадська організація «Соціальний центр МХП» та народний депутат Верховної Ради України, покровитель культури Бершадського району-Микола Іванович Кучер, який цього разу для творчого колективу районного будинку культури привіз в подарунок музичний інструмент.

Керівнику народного аматорського колективу троїстих музик «Подоляни» Сергію Коренюку було вручено баян. Також зроблено подарунок і для районної організації ветеранів війни та праці. Це принтер, який зі словами вдячності отримав голова районної організації ветеранів Володимир Крамар.

Крім того, до Всесвітнього дня вишиванки М.І.Кучером було оголошено районний конкурс «Вишивана моя Україна». За рішенням журі переможцями стали учні загальноосвітніх шкіл району. 10 переможцям було вручено сертифікати на організовану поїздку до дендропарку «Софіївка» м.Умань.

На знак високої поваги та шани від щедрої Бершадської землі керівникам району та меценатам було вручено запашні короваї.

Також Микола Кучер відвідав районний краєзнавчий музей, де з нагоди 40- річчя із дня заснування закладу було вручено фотоапарат.

Футбольний турнір, який розпочався о 9 годині тривав до 20 години. У змаганнях брали участь команди міста Бершадь, с.Джулинка Бершадського району, міста Вінниця, смт. Літин та смт. Тростянець Вінницької області, м.Балта Одеської області, смт. Красні Окни Одеської області та ФК «Чорноморець» м.Одеса.

В рамках спортивних змагань працівниками відділу культури і туризму райдержадміністрації підготовлено експрес- концерт за участю кращих творчих колективів міста. Святкову атмосферу творили дитячий вокальний колектив районного будинку культури «Оксамит» (кер. С.Погребняк), Інна Жучишина, майбутні козаки України Максим Погребняк та Максим Сполітак, Лариса Фартушняк, Світлана Погребняк (РБК), викладач дитячої музичної школи Оксана Гончарук, учні Бершадської дитячої музичної школи Сергій Іванченко та Юлія Мордух (викл.Л.Баранова), хореографічний колектив «Росинка» дитячої музичної школи (кер. В. Гузенко) та зразковий ансамбль естрадного танцю «Мрія».

Із офіційного сайту Бершадської РДА