Срд, 17/05/2017 - 08:30

16 травня у Києві голова  Бершадської районної ради Михайло Бурлака взяв участь у зустрічі з керівниками Комітетів Верховної Ради України та народними депутатами, обраними від Вінниччини – Сергієм Кудлаєнком, Олексієм Порошенком, Миколою Кучером, Іваном Споришем, Іваном Мельничуком,     Олександром Домбровським та Григорієм Заболотним.

Голови 30 районних і сільських рад Вінниччини, які приїхали на зустріч, висловлюють своє бачення щодо взаємодії парламенту з органами місцевого самоврядування. Жваву дискусію викликало обговорення питання законопроектів щодо продажу землі, регіонального розвитку, місцевих податків, служби в органах місцевого самоврядування та декларування доходів.

Усі пропозиції будуть враховані на засіданнях парламентських Комітетів під час підготовки законопроектів.

Обласна Рада забезпечує комунікацію рад усіх рівнів  з народними обранцями для консолідації у вирішенні проблем та розвитку регіону.