Миру і процвітання – головні побажання Україні від бершадчан

Пон, 28/08/2017 - 10:00

Прапор побажання Україні, який пронесли діти урочистою ходою єдності у День незалежності, був прикріплений на спеціальному стенді у Центральному парку м. Бершадь. На ньому, всі бажаючі, мали можливість написати свої побажання державі Україна.  Майже всі хто долучився до цієї акції бажали Україні миру, добробуту, злагоди, процвітання та економічної стабільності.

Нехай же всі найкращі та найщиріші побажання Україні збудуться. Хай буде мир на нашій землі, злагода і добробут у кожній родині, порозуміння у суспільстві, стабільність в економіці та хай процвітає наша прекрасна держава.

Після святкування 26-річниці Незалежності  України прапор - побажання Україні передано до районного краєзначого музею

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації