На 18-тій сесії районної ради сьомого скликання депутати підтримали звернення ветеранів АТО та представників громадськості Бе ршадського району

Пон, 12/03/2018 - 08:00

7 березня в залі засідань РДЮСШ «Ровесник» під головуванням голови районної ради Михайла Бурлаки відбулась  18-та сесія районної ради сьомого скликання. Розпочалося пленарне засідання хвилиною мовчання. Учасники засідання  вшанували пам’ять загиблих наших земляків, військовослужбовців та цивільних громадян, які загинули в зоні АТО, захищаючи цілісність та незалежність нашої держави.
    На порядок денний було внесено та прийнято до розгляду одне питання: «Про підтримку звернення ветеранів АТО та представників громадськості Бе ршадського району з приводу подій під Верховною Радою України 3 березня 2018 року».
    Даним рішенням активісти вимагають засудити дії представників силових структур органів державної влади зі знесення наметового містечка під Верховною Радою України та жорстокого побиття і затримання мітингувальників, що відбулося 3 березня 2018 року в столиці України – місті Києві, а також звернутися до Президента України та Верховної Ради України з приводу вчинення заходів із належної оцінки дій представників відповідних силових структур, що брали участь у розгоні та затриманні мітингувальників, та притягнення винних осіб до відповідальності.
    До присутніх звернувся голова районної громадської організації "Спілка учасників АТО" Клітинський Олег Петрович, який у своєму виступі закликав депутатів районної ради підтримати напрацьоване звернення до Верховної ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України та Генеральної прокуратури України.
    В обговореннях активну участь прийняв учасник бойових дій Сергій Гаврилишин. Сергій Володимирович в своїй промові акцентував увагу на необхідності консолідації всіх сил незалежно від політичної приналежності. До діалогу долучились також учасник бойових дій Юрій Бевзюк, депутати районної ради Тетяна Гончарук та Анатолій Козоріз, представники громадськості Сергій Рижавський та Анатолій Краєвський.
    В результаті голосування відповідне звернення було підтримано всіма присутніми депутатами районної ради.