На базі Бершадської ОЛІЛ відкрито нову стоматологічну клініку «Гарант»

Втр, 15/08/2017 - 14:15

14 серпня 2017 року голова районної ради Михайло Бурлака та голова райдержадміністрації Іван Стефанцов взяли участь у відкритті стоматологічної клініки «Гарант». У заході  взяла участь депутат Вінницької обласної ради Лариса Білозір, яка перебувала у районі з робочим візитом, заступник голови районної ради Сергій Пересунько,  начальник Бершадського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області В'ячеслав Лялюцький, секретар Бершадської міської ради Оксана Рижавська, головний лікар комунальної установи "Бершадська ОЛІЛ" Лілія Брикуля.

Вітаючи учасників заходу зі святом Медового Спаса, Лариса Миколаївна відмітила позитивні зрушення у медичній галузі, які вдалося здійснити за два останні роки, завдячуючи  активній діяльності Народного депутата України Кучера Миколи Івановича, керівництва району та  адміністрації лікарні. Крім того, цей процес продовжується. Адже, за сприяння Миколи Івановича розпорядженнями Кабінету Міністрів України виділено субвенції із державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо  соціально – економічного розвитку окремих територій  на  покращення матеріального стану комунальної установи «Бершадська ОЛІЛ» виділено понад 3 млн. грн.. у 2017 році заплановано провести капітальний ремонт дитячого відділення, капітальний  ремонт поліклініки та капітальний ремонт харчоблоку Бершадської ОЛІЛ .

На даний час здійснено реконструкцію теплотраси  Бершадської ОЛІЛ,  реконструкцію інфекційного відділення, відкриття  реабілітаційного центру, де втілюються  інклюзивні методи навчання та виховання дітей з особливими потребами. Л.М. Білозір побажала успіхів у продовженні справ на благо жителів району.
Звертаючись до присутніх, голова райдержадміністрації Іван Стефанцов відмітив вдале поєднання ініціативи та зусиль бізнесу, влади та адміністрації медичної галузі. «Крім того, що люди отримуватимуть якісні стоматологічні послуги, закладом створюються нові робочі місця, - наголосив очільник району. - Клініку обслуговуватимуть 30 фахових медичних працівників, на даний час забезпечено 19 працівників. Такий підхід до справ, дає  можливість  надавати населенню стоматологічні послуги високого рівня».
    Миру, вдячних клієнтів і процвітання клініці «Гарант» побажав голова районної ради Михайло Бурлака.
    Головний лікар Бершадської ОЛІЛ  Лілія Брикуля відмітила фаховий рівень спеціалістів та прекрасну командну роботу закладу.

Стоматологічну клініку відкрито на базі Бершадської ОЛІЛ. За сприяння районної влади виготовлено проектно – кошторисну документацію та надано пільгові умови оренди приміщення на 1 рік. Сучасний євроремонт зроблено за кошти власників стоматологічної фірми «Гарант», яка перебуває на ринку стоматологічних послуг 8 років. Перспективами та планами на майбутнє поділився  керівник клініки Віталій Гриценко. Він здійснив оглядову екскурсію по медичному закладу, інформувавши про послуги, які отримають жителі району та виразивши щиру вдячність районній владі за підтримку.

У клініці створено сучасні умови для надання повного циклу стоматологічної допомоги жителям Бершадського району. В даному закладі працюють висококваліфіковані лікарі, забезпечено сучасним медичним обладнанням.  Клініка «Гарант» відома  на теренах Бершадського району і те, що вона знаходиться на території Бершадської ОЛІЛ є позитивом для пацієнтів.

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації