На Бершадщині маленьких пацієнтів привітали із Днем Святого Миколая

Чтв, 19/12/2019 - 16:00

В день Святого Миколая  голова районної ради Михайло Бурлака, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, міський голова Михайло Кольченко завітали до малят, які лікуються у Бершадській окружній лікарні інтенсивного лікування .  Цього дня подарунків, сюрпризів та поздоровлень очікують всі, а особливо дітлахи. А що казати про дітей, які перебувають у лікарні. Вже упродовж багатьох років стало доброю традицією разом із Святим Миколаєм вітаюти малечу з найприємнішим та найочікуванішим святом – святом дарунків.

Вітаючи дітей, керівники району і міста побажали їм щасливого дитинства, Божого благословення на кожен день. Щоб зростали на радість батькам.  Також зичили маленьким пацієнтам здоров’я, ніколи не хворіти, бути чемними та слухняними, такими, яким був Святий Миколай. В свою чергу очільники району та міста пообіцяли робити все, аби дитинство усієї дітвори ніколи не затьмарювалось негараздами, було сповнене турботою, увагою, теплом і затишком.

Щоб свято залишило приємну згадку у душах дітей, керівники району  і міста потурбувались про солодкі подарунки для кожного маленького пацієнта, а ще батьки і діти, медичні працівники, керівники  мали нагоди сфотографуватися із Святим Миколаєм.

Наслідуймо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято стане для всіх святом Милосердя, Доброти, Прощення, Любові до ближніх! Адже подарувати часточку добра і світла може кожен з нас!