На Бершадщині перебуває делегація із Польщі

Чтв, 13/06/2019 - 15:15

До Бершадського району   прибула  делегація із сусідньої Польщі, учасники якої взяли участь у  Міжнародному дитячому футбольному турнірі на кубок народного депутата України Миколи Кучера.

У   складі делегації працівники міської адміністрації м.Моравіца Малгожата Белявська та Малгожата Орлінська, працівник муніципальної поліції м. Моравіца Войцех Новак, начальник добровільної дружини Воля-Моравіцька Петро Петшиковські та 16 дітей учасників футбольної команди клубу «Моравія».  Головна мета візиту – участь дитячої футбольної команди  у спортивних змаганнях.

В рамках програми перебування польської делегації на Бершадщині,   під час відкриття спортивного майданчика у с.Війтівка, відбулася зустріч народного депутата України Миколи Кучера, голови райдержадміністрації Івана Стефанцова і голови районної ради Михайла Бурлаки   із закордонними гостями. Також  гості із сусідньої країни побували у Баланівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст., де зустрілися з ровесниками. Поспілкувалися та обмінялися сувенірами. В неофіційній атмосфері, молодь дружніх  держав ділилася враженнями, із користю та задоволенням провели час. Всі один одного добре розуміли, навіть спілкуючись на різних мовах.

Під час  спілкування представників польської делегації з бершадчанами обговорено питання розвитку територіальних громад, функціонування муніципальної поліції, добровільної дружини, як напрямку роботи служби надзвичайних ситуацій та всебічної підтримки фізичної культури і спорту.

В поїздці польську делегацію супроводжує  Баланівський сільський голова Віталій Казьміревський.   Взагалі дружба та співпраця між Баланівською  територіальною громадою та гміна м. Моравіца триває з 2003 року. Цьогоріч гості з Польщі протягом п’яти днів перебуватимуть на Бершадщині, окрім футбольних баталій на закордонних гостей  чекають зустрічі, екскурсії, цікаві поїздки  та незабутні враження.