На Бершадщині привітали із професійним святом освітян

Пон, 07/10/2019 - 15:15

04 жовтня 2019 року у Бершаді  відбулися святкові заходи з нагоди Дня працівників освіти. У районному  будинку культури на свято зібралася чимала когорта працівників освіти району та представників районних установ і організацій. Освітян із професійним святом привітали перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, заступник голови районної ради Сергій Пересунько, міський голова Михайло Кольченко.

Звертаючись до присутніх, керівники району та міста відзначали, що День працівників освіти - це професійне свято тих, кому кожна людина вдячна  за мудрість, душевну теплоту і щедрість. Саме педагоги, учителі, вихователі, терпляче й уміло відкривають світ знань, навчають жити за принципами добра і сумління.  Подякували  освітянам за натхненну, самовіддану й невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання та вручили Подяки Міністерства освіти методисту районного методичного комітету Ірині Романчук  та вчителю української мови Світлані Лазарєвій.  За сумлінну працю, особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління  Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної ради нагороджено директора Війтівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Володимира Джужука та заступника директора  Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 Віру Островерх.

За наполегливу, високоефективну та креативну діяльність педагоги Бершадщини отримали  відзнаки: у номінації «ЗНО-2019» директор Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 Володимир Ковальський, «Учитель року-2019» Лариса Киценко, «Творча скарбничка-2019» - Світлана Почапська, «Спорт» - Наталія Сировець.

За підсумками обласного рейтингу діяльність освітян Бершадщини з олімпійських та не олімпійських видів спорту визнана кращою серед районів, відзнакою нагороджено головного спеціаліста відділу освіти, фізичної культури і спорту Сергія Сировця.

У номінації «Творчості немає меж» нагороджено ансамблі «Сопілкарик» та «Барабаншиці» Баланівської школи, вокальний дует учителів «Надія» Бершадської школи №3, хор педагогічних працівників «Зорепад» Флоринської школи, ансамбль народних інструментів, квартет Війтівської школи, хор учнів  Красносільської школи, хореографічні колективи «Світанок» Устянської школи,  «Міраж» Бершадського будинку дитячої творчости і  зразковий танцювальний колектив «Мрія» районного будинку культури.  Грамотою та Кубком Департаменту освіти і науки облдержадміністрації нагороджено організаторів районного етапу фестивалю »Проліски надії» спеціаліста відділу освіти,   фізичної культури та спорту Оксану Ковальчук та методиста Валентину Куцак.

Урочистості відбулися в рамках хештегу «#ВЧИТЕЛІ ВАЖЛИВІ» і це дуже влучно. Бо у кожної людини є свій учитель і не лише у школі, але й у житті. Цьогорічне свято зібрало освітян, як мінімум п’яти поколінь, вони згадували, усміхалися, танцювали, старші молоділи, а молодші ставали мудрішими.

Колег вітали начальник відділу освіти, фізичної культури і спорту Оксана Тартачна та голова профкому працівників освіти Микола Морочинський.

Бурхливими оплесками та квітами вітали на святі найдорожчих гостей – ветеранів педагогічної ниви, які впродовж багатьох років свій розум, душу та здоров’я віддавали дітям та ділилися з ними своїм досвідом.

Також не оминули увагою і молодих вчителів, які поповнили педагогічний колектив освітян району.

Музичні вітання освітянам дарували зразковий колектив «Мрія», танцювальний колектив «Міраж», солісти Володимир Починок та Володимир Попсуй.