На Бершадщині привітали працівників культури та майстрів народного мистецтва

Птн, 09/11/2018 - 12:30

Працівники культури Бершадського району відзначили своє професійне свято - Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Бершадщина – край талановитих, самобутніх митців та майстрів, а галузь культури району – цілісна система творчого, інтелектуального, духовного потенціалу бершадчан.

В урочистих заходах взяли участь: Народний депутат України Микола Кучер, голова районної ради Михайло Бурлака, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, заступник міського голови Віталій Синявський.
    Вітаючи працівників культури, керівники району та міста відзначали, що саме клопітка праця, щоденні старання, творче натхнення та ентузіазм працівників галузі культури переростають в успішні виступи, перемоги на конкурсах та фестивалях. Висловили щиру подяку усім за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, професіоналізм, добро і щедрість душі та побажали здійснення найсвітліших мрій і сподівань, гармонії і краси, незламної віри в краще майбуття України і процвітання рідної Бершадщини.
    За високий професіоналізм, творчі здобутки та з нагоди професійного свята кращих працівників відзначено грамотами районної державної адміністрації, районної та міської рад.
    Народний депутат України Микола Кучер, який постійно підтримує та допомагає галузі, у своїх вітаннях, звернув увагу, що на Бершадщині багато яскравих мистецьких колективів, серед яких хореографічні, етнографічні, автентичні, інструментальні. Організовані мистецькі заходи, виставки народної творчості, унікальні музейні експозиції, конкурси, літературні читання, зустрічі, концертні програми стали культурною візитівкою Бершадського району. Побажав працівникам культури творчого натхнення, успішних злетів, невичерпного джерела енергії та наснаги та вручив почесні відзнаки Верховної Ради України.
    Своїх колег вітала начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Надія Герасимчук квіти вдячності та поваги вручені ветеранам галузі.
    А яскравим завершенням професійного свята працівників культури і аматорів народного мистецтва став виступ професійного гурту   «Джіпсі войс», який завітав на професійне свято завдяки запрошенню Миколи Кучера.