На Бершадщині триває підготовка до відзначення 27-ї річниці незалежності України

Срд, 08/08/2018 - 09:30

Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський провів засідання організаційного комітету з підготовки до відзначення у районі 27-ї річниці незалежності України та Дня Державного прапора, за участю заступника голови районної ради Сергія Пересунька.

Відзначаючи 100-річчя відродження української державності, враховуючи значення Української революції 1917-1921 років для проголошення Україною незалежності у 1991 році, а також вшановуючи тисячолітню історію національного державотворення, з метою її гідного відзначення видано Указ Президента України 11 квітня 2018 року № 99/2018 «Про відзначення 27-ї річниці незалежності України».

На виконання Указу райдержадміністрацією створений оргкомітет та   розроблено План заходів з відзначення на Бершадщині 27-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України. Заплановано проведення ряду різноманітних заходів, зокрема урочисте підняття Державного прапора України, покладання квітів до пам’ятних знаків та меморіальних дошок загиблим за волю України, оформлення   та презентація виставок, святкова  хода єдності у вишиванках та національних костюмах, інформаційно-освітні та патріотично-виховні заходи і  концерт в районному будинку культури та ін.

День незалежності – головне державне свято, необхідно зробити все щоб  організувати проведення урочистостей на належному рівні.

Також  акцентовано увагу на приведення до належного санітарного стану населених пунктів району, пам’ятників, парків, їх святкове оформлення з максимальним використанням державних прапорів та  національних кольорів.