На Бершадщині відбулось дитяче свято «Казковий світ дитинства»

Птн, 01/06/2018 - 11:15

Щороку на Бершадщині святкують  Міжнародний день захисту дітей, щоб наші малята відчули увагу і турботу дорослих, а дорослі полюбувалися їх наївності, чистоті і веселому настрою. Дитинство –  чудова пора надій і сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Діти – це майбутнє нашої держави, яке формується сьогодні.
  Цьогоріч дитячий майданчик, що знаходиться на площі Героїв України перетворився на казкову країну.  З нагоди Міжнародного дня захисту дітей тут зібралися дошкільнята, який розважали казкові герої.
  Веселий сміх, танці, ігри, музика – все для радості малюків.   Здається, що не лише малюки, але  і дорослі повірили у казку. На свято завітали голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради  Михайло Бурлака та заступник міського голови   Віталій  Синявський.  Організатори свята подбали про те аби діти досхочу награлися на батуті - він був сьогодні безкоштовний для всіх дітей. А на завершення святкового заходу  за сприяння Народного депутата України  Миколи Кучера малюки отримали різнокольорові повітряні кульки та солодощі. Радісні, трохи стомленні малюки  виходили з майданчика із щасливими усмішками та позитивними емоціями.